sport

European Championchip Pressure Brescia

from 1.3.-7.3.2011

10m Air Rifle Men
Peter Sidi HungaryLG300XT Carbontec, right, M-grip
Alexandre Sokolov Russian FederationLG300XT Carbontec, right, M-grip
8. Place Ole Magnus Bakken NorwayLG300XT Carbontec, right, M-grip
Air Rifle Men Team
Serhiy Kulish UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
Peter Sidi HungaryLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Rifle Women
Sonja Pfeilschifter GermanyLG400 Alutec Expert, left, M-grip
Darya Tykhova UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
4. Place Stephanie Obermoser AustriaLG300XT Anatomic, right, M-grip
10m Air Rifle Women Team
Sonja Pfeilschifter GermanyLG400 Anatomic Expert, left, M-grip
Adela Sykorova Czech RepublicLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Pistol Men
Andrrija Zlatic SerbiaLP300XT right M-grip
Oleg Omelchuk UkraineLP300XT right M-grip
5. Place Leonid Ekimov Russian FederationLP300XT right M-grip
6. Place Vladimir Isakov Russian FederationLP300XT right M-grip
Air Pistol Men Team
Leonid Ekimov Russian FederationLP300XT right M-grip
Andrija Zlatic SerbiaLP300XT right M-grip
10m Air Rifle Mixed Team Junior
Illia Charheika BelarusLG300XT Anatomic, right, M-grip
Andreas Geuther GermanyLG300XT Anatomic, right, M-grip
5. Place Alexander Bederke GermanyLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Rifle Men Junior Team
Andreas Geuther GermanyLG300XT Anatomic, right, M-grip
Illia Charheika BelarusLG300XT Anatomic, right, M-grip
Vladimir Maslennikov Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
10m Air Rifle Women Junior 1. Competition
Valeria Sokolova Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
Jennifer Olry FranceLG300XT Anatomic, right, M-grip
7. Place Mariya Andreychikova Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
8. Place Olga Golubchenko UkraineLG300XT Anatomic, right, M-grip
Air Rifle Women Junior Team
Valeria Sokolova Russian FederationLG300XT Anatomic, right, M-grip
Marte Torvik NorwayLG300XT Anatomic, right, M-grip
10m Air Pistol Men Junior
5. Place Denys Kushnrov UkraineLP300XT right M-grip
8. Place Ruslan Visloguzov Russian FederationLP300XT right M-grip
10m Air Pistol Men Junior Team
Ruslan Visloguzov Russian FederationLP300XT right M-grip
Artsiom Lukyanavets BelarusLP300XT right M-grip
10m Running Target Men
Vladyslav Prianishnikov UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Men Team
Emil Martinsson SwedenLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Vladyslav Prianishnikov UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Men Junior
Vladlen Onopko UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Running Target Men Junior Team
Robert Loesekann GermanyLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Mixed Men Team
Emil Martinsson SwedenLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Mixed Men
Vladyslav Prianishnikov UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Mixed Men Junior
Vladlen Onopko UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Running Target Mixed Men Junior
Robert Loesekann GermanyLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Running Target Women
Galina Avramenko UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Viktoriya Rybovalova UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Women Team
Galina Avramenko UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Silke Abramovic GermanyLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Running Target Women Junior Team
Olene Markiv UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
10m Running Target Mixed Women Team
Galina Avramenko UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Silke Abramovic GermanyLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip
Running Target Mixed Women Junior Team
Olena Markiv UkraineLG300XT Alutec Protouch, right, M-grip

 

This website uses cookies. By continuing to use the website, you agree to our privacy policy.

草莓视频福利app下载